Szkoła Sztuk Walki Kung Fu Lung

Młodzieżowy Klub Sportowy Kung Fu

Wieliczka, Park Kingi 1
tel: +48 606 23 58 77

Przedstawiamy harmonogram zajęć na nowy sezo 2017 / 2018
Zapraszamy do rezerwacji miejsc na grupach i wpisywanie się do swoich grup treningowych według posiadanych stopni.

Czytaj całość »

Zapraszamy wszystkich chętnych do kontynuowania zajęć w czasie wakacji!

Czytaj całość »

Najbliższe seminarium organizowane będzie w Meksyku w dniach 25 - 29 Maja 2017

Seminarium prowadzi Sifu Tomasz Chabowski wraz z Sifu Hector Rojo Gomez - liderem Chan Family Choy Lee Fut w Meksyku

Czytaj całość »

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA NOWY SEZON 2014 / 2015

Harmonogram zajęć – rok szkolny 2014/2015:

 

GRUPY CHOY LEE FUT – DZIECI 

Gr.1. Początkująca                                  – poniedziałki i środy – 17.00 – 17.45 – dolna sala

Gr.2. Początkująca                                  – wtorki i czwartki     – 17.30 – 18.15– dolna sala   

Gr.3. Szarfy żółte (0), żółte (1)                – poniedziałki i środy  – 17.50 – 18.35– dolna sala  

Gr.4. Szarfy żółte (2)                               – wtorki i czwartki     – 18.25 – 19.10– dolna sala  

Gr.5. Szarfy pomarańczowe (0), (1)        – wtorki i czwartki     – 17.30 – 18.15 – górna sala 

Gr.6. Szarfy pomar. (2) / zielone             – poniedziałki i środy  – 17.30 – 18.30 – górna sala 

 

GRUPY CHOY LEE FUT – MŁODZIEŻOWO – DOROSŁE

Gr.7. Początkująca (od 15.09)                 – poniedziałki i środy – 18.40 – 19.55– dolna sala

Gr.8. Szarfy żółte                                    – poniedziałki i środy  – 20.00 – 21.15– dolna sala 

Gr.9. Szarfy pomarańczowe                    – poniedziałki i środy  – 18.35 – 19.50 – górna sala 

Gr.10. Szarfy zielone                               – wtorki i czwartki     – 18.20 – 19.40 – górna sala 

Gr.11. Szarfy niebieskie i wyżej              – wtorki i czwartki      – 19.45 – 21.15 – górna sala 

 

FIGHT CLUB CHOY LEE FUT

GRUPY SANDA / QINGDA

Gr.12. Dzieci – Qingda                            – soboty                    – 11.00 – 11.55 – dolna sala 

Gr.13. Mł. / Dorosła – Sanda – tarczowanie + worki – środy    – 20.00 – 21.15– górna sala 

Gr.14. Mł. / Dorosła – Sanda – sparingi + technika   – piątki     – 19.45 – 21.30– górna sala 

Gr.15. Mł. / Dorosła – Sanda – treningi obwodowe   – soboty  – 11.00 – 12.00– górna sala 

TRENINGI FORM TAOLU

Gr.16. Juniorzy ( od szarfy żółtej )          – soboty                     – 12.00 – 13.00– dolna sala

Gr.17. Seniorzy ( od szarfy żółtej )         – soboty                     – 12.00 – 13.00– górna sala 

 

GRUPY LUOHAN QIGONG

Gr.18. Początkująca (od 18.09)               – czwartki                – 19.15 – 20.15– dolna sala 

Gr.19. Średniozaawansowana                 – wtorki                    – 19.15 – 20.15 – dolna sala    

Gr.20. Zaawansowana                             – piątki                    – 18.30 – 19.30 – dolna sala

Gr.21. Poranna – Seniorzy                      – wtorki                    – 10.00 – 11.00 – dolna sala  

 

GRUPY TAIJIQUAN

Gr.22. Taijiquan                                      – piątki                     – 19.40 – 20.40 – dolna sala

 

TRX SUSPENSION TRAINING  

Gr.23. TRX (od15.09)                             – poniedziałki          – 20.00 – 21.00  – górna sala